Grupa Geodezyjna
ul. Siedlecka 10, 16-400 Suwałki
NIP 8442302268 REGON 200251782

 

geodeta uprawniony mgr inż. A. Ogórkis 
tel. 605 997 614, Suwałki

geodeta uprawniony mgr inż. Ł. Szulwic
tel. 722 300 300, Suwałki

geodeta uprawniony mgr inż. J. Ogórkis
tel. 607 224 049, Suwałki
 

 geodeta

 

Stacja Referencyjna Suwałki

SmartNet SuwałkiNa siedzibie firmy Grupa Geodezyjna znajduje się satelitarna stacja referencyjna GNSS, pracująca w sieci SmartNet Leica. Stacja Suwałki jest najbardziej wysuniętym punktem sieci w kierunku północno-wschodnim, stanowiąc ważne domykające ogniwo w sieci precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego na terenie Polski. 

Zapraszamy na stronę SmartNet Leica Polska - mapa stacji SmartNet.

Sieć SmartNet pozwala na pozycjonowanie z dokładnością centymetrową dla urządzeń w ruchu, a nawet milimetrową w przypadku statycznych pomiarów geodezyjnych. SmartNet znajduje zastosowanie nie tylko w geodezji, ale także w budownictwie, inżynierii środowiska, systemach informacji przestrzennej, transporcie, sterowaniu maszyn i rolnictwie.

Ze względu na specyfikę technologii satelitarnej oraz w związku z koniecznością przeliczania wysokości należy pamietać, że pozycjonowanie sytuacyjne (poziome, XY) jest dokłądniejsze niż wyznaczanie wysokości (po przeliczeniu między wysokością satelitarną (elipsoidalną) i normalną błąd wysokości nie może być mniejszy niż 2-4 cm, ale może osiągać wartości ok. 10 cm). W celu poprawienia dokładności można stosować transformacje przestrzenne połączone z zawansowanymi metodami geodezji satelitarnej. Dlatego w naszej firmie zawsze stosujemy optymalne rozwiązania technologiczne dedykowane dla potrzeb inwestycji, wykorzystując także inne techniki geodezyjne, zapewniające niezależne od technologii GNSS wyznaczenie wysokości z milimetrową precyzją. 

 

Usługi Geodezyjne Geodeta Suwałki

Oferujemy usługi geodezyjne na terenie województw 
podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Klientów indywidualnych obsługujemy na terenie powiatów

  • suwalskiego, 
  • sejneńskiego, 
  • augustowskiego.

Nasze usługi geodezyjne kierujemy do klientów indywidualnych, projektantów, architektów, firm deweloperskich, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.

Zajmujemy się całościową obsługą geodezyjną dla budownictwa indywidualnego, a także dla dużych inwestycji budowlanych - począwszy od sporządzenia mapy do celów projektowych, poprzez wytyczenie w terenie, a skończywszy na inwentaryzacji powykonawczej. Oferujemy również szeroki zakres geodezyjnych pomiarów specjalnych. Prowadzimy pełny zakres prac z zakresu geodezyjnej obsługi nieruchomości (w tym np. podział działki, rograniczenie nieruchomości, wznowienie granicustalenie stanu władnia).

Nasze wieloletnie doświadczenie, ciągłe doszkalanie się, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu geodezyjnego i oprogramowania to podstawa zadowolenia naszych Klientów.

Gwarantujemy terminowe i rzetelne wykonanie zleconych prac i rozsądnie skalkulowane ceny za wykonany prace.

Naszym osiągnięciem jest zadowolenie i zaufanie dotychczasowych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy z  Grupą Geodezyną!